İskoopKampüs Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti

İstanbul Eczacılar Kooperatifi, sektörün gelişimi ve eczanenin güncel ihtiyaçlarını göz önüne alarak oluşturduğu İskoopKampüs’ü, gerçekleştirdiği tanıtım toplantısıyla eczacıların ve sektörün kullanımına sundu.

25 Nisan 2023 Salı günü Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşen tanıtım toplantısına, Başkanımız Ecz. M. Sait Yücel, Yönetim Kurulu üyelerimiz, eczacı ortaklarımız, sektör temsilcileri katıldı. Konuklarla bir araya gelinen kokteylin ardından, toplantımız Ecz. M. Sait Yücel’in açılış konuşması ile başladı. Son dönemdeki gelişmelerle ilgili değerlendirme ve İskoopKampüs hakkında detaylı bilgileri paylaştığı konuşmasının ardından, İskoopKampüs tanıtım filmi konuklarla birlikte izlendi. Ardından, İskoopKampüs’ün ‘Hayatın Hakkını Vermek’ başlıklı ilk semineri Prof. Dr. Acar Baltaş tarafından gerçekleştirildi.

İskoopKampüs, eczacının danışman rolünü güçlendirmeyi amaçlayan mesleki gelişim eğitimleri ve eczanenin verimli işletilmesine yönelik güncel eğitimleri eczacı ile buluştururken, kişisel gelişim seminerleri ve atölyeler ile sosyal öğrenme ortamları sunuyor. Sektörün uzman isimlerini, akademisyen ve konuşmacılarını eczacı, teknisyen ve öğrenciler ile bir araya getiren İskoopKampüs, yüz yüze ve online eğitim programlarından oluşuyor.